Sosyal Medya

GÜNCEL

Hangimiz Çok Seviyor Kavgasına Girdiler, Sonuç: Ölüm!

4 Eylül 2020 tarihi sabah saat 7.30 sıralarında Konya merkezde gerçekleşen olay, ölümle son buldu. Karatay ilçesi Elmacı Mahallesi Karaman Caddesi üzerinde gezdikleri otomobilde uyuşturucu kullandıkları iddia edilen çocukluk arkadaşları Yunus Emre Özsan ve Naim Kaçın arasında çıkan kavganın sebebi ‘hangimiz daha çok seviyor’ du. Yunus Emre Ö. Naim K.’yı, Naim K. İse Yunus Emre Ö.’yü daha çok sevdiğini iddia etti. Bunun üzerine Yunus Emre Ö. ‘beni çok sevdiğini ispatla’ diyince, Naim K. Araçta bulunan tüfekle Yunus Emre Ö.’yü baş ve göğüs kısmından vurdu. Ayrıca o sırada yoldan geçen Sabri Z. İse sırtından vurularak yaralandı.

Önce Vurdu Sonra Kaçtı

Vurduğu arkadaşına önce kalp masajı, sonra da suni teneffüs yaptı. Daha sonrasında çevredekilere ambulansı aramalarını söyleyen Naim K. ambulansın siren sesini duyar duymaz kaçtı. Yunus Emre Ö. Konya Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Asayiş Şubesine bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Naim K.’yı evinde suç aleti tüfekle birlikte yakalayarak gözaltına aldı. Naim K. cinayet ile ilgili "Yunus Emre benim samimi arkadaşım. Kullandığımız uyuşturucu maddenin etkisi ile araç içerisinde kavga ettik. Bunun üzerine tüfekle ateş ettim. Böyle olmasını istemezdim. Pişmanım" sözlerini söyledi. Naim K. mahkeme sonrasında tutuklanarak hapse gönderildi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.