Sosyal Medya

GÜNCEL

Gamze Acar’ın Ölümüyle İlgili Yeni Gelişmeler Ortaya Çıktı!

Ankara Kızılcahamam’da yaşanan 17 yaşındaki Gamze Acar’ın ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Bir termal otelin 5. katından düşerek öldüğü iddia edilen Gamze Acar’ın kuzeni Ahmet Yılmaz yaptığı açıklamada, “Gamze bir otelde resepsiyon bölümünde çalışıyormuş. Gece 24.00’de işten çıkıyor. Sahte ilana göre devremülk satışlarında sözde insan kaynakları bölümünde çalışmak için başvuruda bulunmuş. İş çıkışı beş kişi ‘ertesi gün iş görüşmesi yapacaksın’ diye Gamze’yi Kızılcahamam’daki termal otele götürüyor. Gece 02.00’de otele giriş yapılıyor. Gece 02.00 ile sabah 08.00 saatleri arasında neler yaşandı soru işareti, bilinmiyor” dedi.

Otel yetkililerinin yaşı tutmadığı için Gamze’yi almak istemediklerini, o sırada yaşanan tartışmada genç kızın içeri sokulduğunu anlatan Yılmaz, “Daha sonra ise, otel yetkilileri bu durumla hiç ilgilenmemiş” açıklamasında bulundu. Gamze Acar’ın Kuzeni, Gamze’nin kesinlikle intihara meyilli olmadığını, tam tersi intihara karşı olan biri olduğunu dile getirdi. Yılmaz, “Hatta psikolojik olarak sorun yaşayan arkadaşlarına yardımcı oluyordu. Neşe dolu bir insandı. Dersleri çok iyiydi. Gerçekten zeki biriydi. Pilot olmak istiyordu. Boyu uzun olduğu için bana, ‘polis de olabilirim’ diyordu. Hedefleri vardı. Babasıyla da çok güzel zaman geçirirdi. Her yaz birlikte tatile giderdi. Anne ile babası ayrı. Gamze annesinin yanında kalıyordu.” dedi. Otel odasında yapılan incelemelerde alkol kullanıldığı, odanın dağıldığı ve bardak kırıklarının olduğu tespit edildi. Tartışma yaşanmış olabileceği ihtimaliyle polis soruşturmayı genişleterek olayla ilgili bazı şüphelileri gözaltına aldı.

Olayın ardından gözaltına alınan beş şüpheli Kızılcahamam İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.